Strona główna » WARSZTATY KENWOOD Z MICHELEM MORAN

WARSZTATY KENWOOD Z MICHELEM MORAN

WARSZTATY KENWOOD Z MICHELEM MORAN - ponad tydzień temu w Warszawie odbyły się warsztaty kulinarne z ambasadorem marki Kenwood Michelem Moran. Zwykle brałam w nich udział osobiście, ale tym razem reprezentował nas mój syn Grzegorz. Na warsztatach uczestnicy w grupach przygotowywali pyszności, które zaproponował im Michel.

Wpis powstał we współpracy z marką Kenwood https://www.kenwoodworld.com/pl-pl

Bardzo dobrze wiem jak ogromną przyjemność sprawia gotowanie z Michelem,  a skupienie się na dobrej zabawie ułatwia używanie sprzętu, który  zajmuje się np. ważeniem, krojeniem czy ucieraniem- generalnie większością kuchennych czynności. A my w tym czasie możemy się zrelaksować i porozmawiać. Na warsztatach używany był robot kuchenny KENWOOD TITANIUM CHEF BAKER XL.

Wraz z Grzegorzem, który został szczęśliwym posiadaczem KENWOOD TITANIUM CHEF BAKER XL testowałam tego robota i jestem w nim zakochana. Sprzęt ma wbudowaną wagę, dzięki której możemy ważyć składniki bezpośrednio w misie lub w wybranej przystawce – np. w blenderze lub malakserze. To wielkie ułatwienie!

Ogromna moc silnika (1200W) w powoduje, że bez problemu zrobimy ciasto chlebowe, ciasto na pizzę czy pierogi. Cztery mieszadła zapewniają pełny komfort pracy i co najważniejsze- mieszadło elastyczne zbiera całość ciasta (z boków i z dna misy). Dodatkowo w zestawie są dwie ogromne misy (7 i 5 litrowa), a to bardzo ułatwia pracę gdy szykujemy ciasta (nie pojawia nam się problem, że nagle musimy przekładać ciasto i myć misę). Mniejsza misa mieści się w większej, co oszczędza miejsce w kuchni. Wszystkiego dopełnia blender, który idealnie nadaje się do przygotowania  np. pesto, które Grzegorz robił w ramach warsztatów czy zdrowych koktajli, które robię właściwie cały czas (dla smaku i dla wzmocnienia odporności).

robot Kenwood Titanium Chef Baker XL (więcej na temat tego robota
znajdziecie tutaj: https://www.kenwoodworld.com/pl-pl/produkty/kenwood-roboty-kuchenne/titanium-chef-baker/titanium-chef-baker-xl1  )

W tej chwili wybierając robota kuchennego zdecydowanie wybrałabym KENWOOD TITANIUM CHEF BAKER XL - to rodzaj sprzętu, który będzie nam służył przez lata i zaoszczędzi masę wysiłku i czasu.

0 0 głosów
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x