NAJLEPSZE SPRAWDZONE PRZEPISY W JEDNEJ APLIKACJI - Przepisy Joli
Udostępnij

NAJLEPSZE SPRAWDZONE PRZEPISY W JEDNEJ APLIKACJI

NAJLEPSZE SPRAWDZONE PRZEPISY W JEDNEJ APLIKACJI – od jakiegoś czasu informujecie mnie, że na fb nie pojawiają się wszystkie moje przepisy. Niedawno fb skasował mój profil o samych ciastach i to samo może stać się z każdym kulinarnym projektem na fb. Jeżeli chcecie mieć dostęp do wszystkich moich najnowszych przepisów i dostawać informację o każdym wpisie zainstalujcie na swoim telefonie darmową aplikacje PrzepisyJoli.com . Będziecie dostawać bezpośrednio na telefon powiadomienia o przepisach i moje porady.  Żeby pobrać aplikację na telefony z systemem Android kliknij tutaj: i zainstaluj aplikacje na Twój telefon.

NAJLEPSZE SPRAWDZONE PRZEPISY W JEDNEJ APLIKACJI

W tej chwili dostępna jest aplikacja dla telefonów z sytemem Android. Już w najbliższych tygodniach pojawi się aplikacja na telefony z systemem OS (Iphone).

Po instalacji aplikacji musicie poczekać, aplikacja będzie pusta. Po jakimś czasie zaczną pojawiać się wpisy i powiadomienia (zakładam, że będę Wam wysyłać 2 – 3 informacje dziennie).

Zapraszam Was do instalacji i udostępniania dalej, dzięki czemu nawet jeżeli nie pojawią Wam się moje przepisy na fb będziecie mieli do nich stały dostęp.

 

NAJLEPSZE SPRAWDZONE PRZEPISY W JEDNEJ APLIKACJI

Podobne przepisy

  • Alicja
  • 26 kwietnia 2018
  Odpowiedz

  Ta aplikacja jest dostępna tylko dla androida ?

   • jola
   • 29 kwietnia 2018
   Odpowiedz

   W tej chwili tak. Robimy wszystko, aby jak najszybciej była dostępna również na IOS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przepisy Joli
Close Cookmode