CO NA OBIAD? – najlepsze, proste, pyszne propozycje!

CO NA OBIAD? – odpowiedź jest bardzo prosta, dlatego przygotowałam dla Was zestaw najszybszych, najlepszych dań obiadowych.CO NA OBIAD?

CO NA OBIAD?

Bardzo ważne, żeby obiady były idealnie dobrane do naszych możliwości finansowych, dlatego w jednym miejscu znajdziecie moje propozycje pysznych i tanich obiadów. Tutaj zebrałam dla Was przepisy na TANIE OBIADY.

Zupy to u mnie bardzo sezonowe jedzenie. Zupełnie inne zupy podaję na obiad jesienią i zimą (gdy nasz organizm potrzebuje rozgrzewających i gęstszych zup). Kompletnie inne zupy podaję latem (kiedy zdecydowanie jemy dużo lżej). Dla mnie zupy są podstawą dobrego obiadu. Wszystkie przepisy na moje najlepsze zupy znajdziecie w tym dziale: ZUPY

Drugie danie to dopełnienie prawdziwego domowego obiadu. Jednak przygotowanie posiłku, nawet dla całej rodziny wcale nie musi łączyć się z długim przebywaniem w kuchni. Większość mięs wymaga, krótkiego przygotowania i trochę dłuższego pieczenia, duszenia lub gotowania. Tutaj znajdziecie przepisy na potrawy obiadowe z: WIEPRZOWINY, WOŁOWINA, RYB, DROBIU i propozycje na dania WEGETARIAŃSKIE.
Surówki i sałatki są nieodzownym elementem posiłków w moim domu. Dostarczają bowiem niezbędnych witamin, są kolorowe i bardzo smacznego. Tutaj znajdziecie przepisy na najlepsze SURÓWKI DO OBIADU.

Oczywiście część moich przepisów obiadowych przygotowałam w wersji filmowej:

Zapraszam do odwiedzania i subskrybowania mojego kanału na youTube: SUBSKRYBUJ

Przepisy Joli
Close Cookmode