KONKURS MUZYCZNO-KULINARNY - Przepisy Joli
Udostępnij

KONKURS MUZYCZNO-KULINARNY

Wroclawskie Dni Seniorow

aplikacja Przepisy Joli

Moi drodzy, już 21 września będziemy mieli kolejną okazję do spotkania na żywo. W ramach Wrocławskich Dni Seniora, w kompleksie Hali Stulecia, będzie odbywało się spotkanie ze mną, podczas którego będziemy mogli porozmawiać o kuchni i nie tylko :).  Zapraszam wszystkich, bowiem w tym dniu będzie wiele wspaniałych atrakcji, między innymi, obędzie się koncert z udziałem Jerzego Połomskiego, Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza.  Będzie możliwość tańszego zwiedzania Centrum Poznawczego. Zapraszam i już nie mogę się doczekać :)

Więcej informacji: http://halastulecia.pl/wydarzenie/dzien-seniora-w-kompleksie-hali-stulecia/

W związku z tym wydarzeniem, wraz z organizatorami, chciałam ogłosić konkurs muzyczno-kulinarny na “retro deser”, chciałabym żeby w jego smaku była zawarta nostalgia za dawnymi czasami 🙂 rodem z “Koncertów Życzeń”. Aby wziąć udział w konkursie każdy z uczestników powinien polubić ten post, udostępnić na fb i w komentarzu umieścić przepis na propozycję swojego deseru i wysłać zgłoszenie na adres jolacaputa@przepisyjoli.com. Konkurs trwa do 31 sierpnia 2014 do godziny 17.00. 31 sierpnia po godzinie 20.00 ogłoszę 3 zwycięzców, którzy otrzymają kolejno:

1 nagrodę – Podwójny bilet na koncert z udziałem Jerzego Połomskiego, Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza + bilety pozwalające zwiedzić Centrum Wystawiennicze

2 nagrodę – Podwójny bilet na koncert z udziałem Jerzego Połomskiego, Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza

3 nagrodę – Podwójny bilet pozwalający zwiedzić Centrum Wystawiennicze

Życzę powodzenia! 🙂

Podobne przepisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przepisy Joli
Close Cookmode