Przepisy Joli. Od śniadania do kolacji - moja najnowsza i najbardziej oczekiwana książka kulinarna - Przepisy Joli
Udostępnij

Przepisy Joli. Od śniadania do kolacji – moja najnowsza i najbardziej oczekiwana książka kulinarna

Przepisy Joli. Od śniadania do kolacji – moja najnowsza i najbardziej oczekiwana książka kulinarna – od dłuższego czasu pytaliście mnie o to czy pojawi się nowa książka z moimi przepisami 🙂 po sukcesie poprzednich książek zastanawiałam się nad tym bardzo gorąco. Chciałam żeby ta książka była kompletnie nowym podejściem do książek kulinarnych dostępnych w Polsce. Tak powstała: “Przepisy Joli. Od śniadania do kolacji“, książka w której znajdziecie odpowiedź na pytanie co przygotować na śniadanie, obiad i kolacje.

Przepisy Joli. Od śniadania do kolacji – moja najnowsza i najbardziej oczekiwana książka kulinarna

Książka zawiera cztery odrębne menu tygodniowe (dla całej rodziny), które idealnie dopasują się do jednej z czterech pór roku.  Wystarczy skorzystać z gotowej listy zakupów i mamy gotowe produkty do przygotowania wszystkich posiłków przez siedem nadchodzących dni. Przepisy, które znajdziecie w książce nigdy nie pojawiły się na moim blogu, dlatego idealnie uzupełnią zbiór przepisów, które znajdziecie na stronie i w mojej aplikacji.

Jak kupić książkę? To bardzo proste, właśnie ruszyła przedsprzedaż na stronie Empik (żeby przejść do przedsprzedaży kliknij tutaj: Przepisy Joli. Od śniadania do kolacji ) Obecnie książka jest dostępna w specjalnej przedsprzedażowej cenie 30,49 (regularna cena to 39,90).

Premiera książki: 2019-03-13

Jeżeli szukacie sprawdzonych, praktycznych przepisów, które pomogą Wam zorganizować przygotowanie pysznych posiłków w domu, oszczędzić pieniądze i czas 🙂 to ta książka jest idealnie dla Was 🙂

Przepisy Joli. Od śniadania do kolacji - najnowsza i najbardziej oczekiwana książka kulinarna

Podobne przepisy

Przepisy Joli
Close Cookmode