dla mediów - Jola Caputa - Przepisy Joli

dla mediów – Jola Caputa

Jeżeli potrzebują Państwo zdjęć do publikacji bardzo proszę o kontakt mailowy: jolacaputa@przepisyjoli.com

Teksty do publikacji:

O Joli:

Przez kilka lat Jola Caputa z powodzeniem współpracowała jako ekspert kulinarny z redakcjami pism o najwyższej sprzedaży. Od 2010 roku testowane przez nią przepisy, ale także i porady dotyczące kulinariów, publikował miesięcznik “Przepisy czytelników”, a następnie “Ciasta czytelników” i “Najlepsze ciasta” (wszystkie tytuły wydawnictwa Phoenix Press). W ciągu trzech lat Jola Caputa przetestowała łącznie ponad 1000 opublikowanych przepisów, nadesłanych do redakcji przez czytelniczki.
Swoim doświadczeniem i bogatą kulinarną wiedzą obecnie dzieli się na własnym blogu, który wystartował 1 stycznia 2014 roku.
Strona www.PrzepisyJoli.com to blog kulinarny, na którym codziennie pojawia się porcja nowych postów z przepisami. Każda proponowana potrawa jest zawsze rzetelnie wypróbowana, a ich dobór to propozycja prawdziwie domowej tradycyjnej kuchni, opartej na powszechnie dostępnych składnikach. Wśród publikowanych przepisów zamieszczane są standardowe w formie pomysły na dania (przepis i zdjęcia), ale także porady wideo, które w przystępny sposób pomagają odbiorcom w gotowaniu. Takie połączenie to najlepsza w formie inspiracja i wsparcie zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących pań domu, które dopiero zaczynają swoją kulinarną przygodę.
Zawsze przetestowane przepisy, profesjonalnie przygotowane zdjęcia i filmy stały się atrakcyjną propozycją dla odbiorców, nic dziwnego, że ich grono szybko się powiększa. Już po zaledwie dwóch miesiącach blog zaczął notować, imponujący jak na debiut, wynik ponad 300 tys. wyświetleń miesięcznie.

Blog to niejedyny sposób komunikacji z odbiorcami: towarzyszy mu od początku także fanpage na Facebooku, gdzie na stały kontakt z autorką mogą liczyć blogowi i fejsbukowi użytkownicy, a tych jest już ponad 221 tys. Z kolei porady wideo można oglądać nie tylko na blogu, ale również na kanale Przepisy Joli na YouTube. Począwszy od połowy stycznia, zamieszczono na nim ponad 100  filmów kulinarnych, które wyświetliło prawie dwa miliony użytkowników.

Prywatnie Jola Caputa, jak sama o sobie mówi, jest babcią, mamą i żoną, uwielbia gotować dla swojej rodziny i to właśnie z najbliższymi najchętniej spędza każdą chwilę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przepisy Joli
Close Cookmode