SAŁATKA GRECKA ZE SKŁADNIKIEM SNACK - PRZYSMAK ŚWIĘTOKRZYSKI - Przepisy Joli
Udostępnij

SAŁATKA GRECKA ZE SKŁADNIKIEM SNACK – PRZYSMAK ŚWIĘTOKRZYSKI

SAŁATKA GRECKA ZE SKŁADNIKIEM SNACK – PRZYSMAK ŚWIĘTOKRZYSKI – właśnie przygotowałam obłędnie pyszną sałatkę, która idealnie nadaje się na wspólne spotkania przy stole. Jest warstwowa, kolorowa i można ją nabierać sztućcami lub Snackiem – Przysmakiem Świętokrzyskim.

SAŁATKA GRECKA ZE SKŁADNIKIEM SNACK – PRZYSMAK ŚWIĘTOKRZYSKI

Składniki, jakich użyłam tworząc sałatkę to:

aplikacja Przepisy Joli

Sos do sałatki:

Wykonanie:

Zaczynam od rozgrzania oleju i usmażenia składnika Snack – Przysmak Świętokrzyski (zgodnie z instrukcją na opakowaniu). Przysmak smażę partiami, za każdym razem odkładając na papierowy ręcznik do odsączenia.
Do miseczki przekładam jogurt naturalny i dodaję Majonez Kielecki Lekki, doprawiam solą, pieprzem i koperkiem. Wszystkie składniki dokładnie mieszam.
Do większej miseczki przekładam umyte i osuszone liście sałaty. Dodaję pomidory pokrojone w kosteczkę. Posypuję pokrojoną drobno czerwoną cebulą. Układam warstwę czerwonej papryki i posypuję pokrojonymi czarnymi oliwkami. Dodaję warstwę sera feta i polewam (wcześniej przygotowanym) jogurtem z majonezem i przyprawami. Układam po bokach starannie Snack – Przysmak Świętokrzyski i sałatka gotowa 🙂

SAŁATKA GRECKA ZE SKŁADNIKIEM SNACK - PRZYSMAK ŚWIĘTOKRZYSKI

 

Podobne przepisy

Przepisy Joli
Close Cookmode