Warsztaty #poswojemu w Kuchni Spotkań Ikea - Przepisy Joli
Udostępnij

Warsztaty #poswojemu w Kuchni Spotkań Ikea

Warsztaty #poswojemu w Kuchni Spotkań Ikea

IKEA

Warsztaty #poswojemu w Kuchni Spotkań Ikea

Kochani jakiś czas temu ogłosiłam konkurs, w którym wygraną jest wspólne gotowanie ze mną, w najbliższy piątek (25.11.2016) w Kuchnia Spotkań IKEA .
Żeby wygrać trzeba było wykazać się kreatywnością i odpowiedzieć w komentarzu: Czym według Ciebie różni się tradycyjna kuchnia od nowoczesnej?
Wybrałam 6 osób, które zapraszam na spotkanie:

Eliza Kruszewska
“Tradycyjna kuchnia to miłość babci, szkolne przyjaźnie, ciepła kuchnia, śmiech i radość z wspólnie spędzonego czasu to bajkowa kraina dzieciństwa…. Kuchnia nowoczesna to kreatywność, ciągle dążenie do ulepszania, pośpiech i łzy rozczarowania…”

Iw Dan Ferajna
“Tradycyjna kuchnia to smaki przywołujące wspomnienia, to rosół z makaronem własnej roboty w każdą niedziele, to pierogi lepione wspolnie przed świętami, to naleśniki smażone (na smalcu) przez moją babcie za każdym razem kiedy byłam w odwiedzinach…kuchnia nowoczesna to liczenie kalorii, diety cud, GMO, MOM, cukier bee, sól bee, piękny wygląd na talerzu a w smaku “nic”, no ale jak przyrządzić smaczną potrawe bez cukru, soli, tłuszczu i kalorii…fujjj 


Klaudia Czarnecka

“Kuchnia nowoczesna wiąże się przedewszystkim z własnymi pomysłami ulepszania potraw a także z ciekawym sposobem komponowania składników i przypraw. Natomiast kuchnia tradycyjna wiąże się z kuchnią domową, smakami z dzieciństwa, przekazywaną z pokolenia na pokolenie”


Roma Fisch

“Tradycyjna kuchnia: patelnia, noz, maszynka do miesa, dwie sprawne rece , sol i pieprz ….
Nowoczesna: mixery , blendery, thermomixy, szybkowary 😜.
….kuchnia tradycyjna:smaczna, zdrowa , bezkonserwantowa.
Kuchnia nowoczesna : duzo smakow i kolorowa niekoniecznie zawsze zdrowa.
Pozdrawiam 🐠


Marzena Machowicz

“Ja powiem krótko.Kuchnia tradycyjna to pierogi i chleb z cukrem mojej babci a nowoczesna to moje sushi”  


Elżbieta Buganik

“Tym się różnią, że w tradycyjnej kuchni najesz się i wspominasz ich smaki do końca życia a w nowoczesnej biorą górę bardziej wrażenia wizualne niż smakowe.”


Bardzo proszę o kontakt na priv 🙂
Będziemy gotować i wspólnie jeść 🙂 To nie wszystko, bo na drugiej kuchni będą gotować dziewczyny z bloga Burczymiwbrzuchu ze swoimi obserwatorami! Będzie pysznie i ciekawie 

 

 

Podobne przepisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przepisy Joli
Close Cookmode