IV Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych 2015 - spotkanie z czytelnikami - Przepisy Joli
Udostępnij

IV Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych 2015 – spotkanie z czytelnikami

ngo

Moi Kochani, zapraszam Was serdecznie na spotkanie ze mną pod Wrocławską Halą Stulecia w ramach IV Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych 2015. Będziemy mogli na żywo porozmawiać o kuchni, a organizatorzy zapewniają moc wrażeń dla Wszystkich. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Tutaj link do tego wydarzenia na fb:  IV Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych 2015

W niedzielę 24 maja 2015 r. zapraszamy na IV Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych 2015, które odbędą się na terenie placu pod Iglicą w kompleksie Hali Stulecia. Wstęp na teren wydarzenia jest bezpłatny.

☀ Dzień Społecznej Super Mocy ☀ to wydarzenie o charakterze rodzinnego pikniku i największego święta NGO w regionie. Tegoroczna edycja odbędzie się na placu pod Iglicą przed wrocławską Halą Stulecia.

✔ W programie nie zabraknie atrakcji dla dzieci, a w śród nich warsztaty malarskie, konkursy z nagrodami, loterie fantowe, zajęcia z animatorami, bajki i książki edukacyjne, rodzinne zabawy integracyjne. Niewątpliwie gratką dla maluchów będą występy artystów cyrkowych i teatralnych, malowanie twarzy czy dmuchany plac zabaw.

✔ Organizatorzy, partnerzy oraz wystawcy zadbali także o atrakcje skierowane do młodzieży oraz seniorów. Wszyscy będą mogli wziąć udział w treningu nordic walking, nauce pierwszej pomocy, bezpłatnych badaniach profilaktycznych, rodzinnych zabawach.

❣ Celem organizowanych targów jest promocja dolnośląskich organizacji pozarządowych oraz różnych przejawów aktywności społecznej wśród mieszkańców Dolnego Śląska, a także integracja trzech sektorów – publicznego, prywatnego i pozarządowego, dlatego w trakcie całego wydarzenia zaprezentuje się około 100 organizacji pozarządowych z naszego regionu.

Organizatorami Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych 2015 są: ☞ Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”
Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3,
☞ Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o.,
☞ Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego,
☞ Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych,
☞ Stowarzyszenie „Żyj Kolorowo”.

☝ IV Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych 2015 ☝są wydarzeniem współfinansowanym ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Podobne przepisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przepisy Joli
Close Cookmode