KONKURS zorganizowany z pyszne.pl :) - Przepisy Joli
Udostępnij

KONKURS zorganizowany z pyszne.pl :)

pyszne

Wraz z portalem pyszne.pl , w którym możemy zamówić pyszny obiad, organizujemy konkurs, którego hasłem przewodnim jest „pyszne.pl to więcej niż pizza” Uczestnicy mogą wygrać bony o wartości 100, 75 i 50 zł.

Co należy zrobić?

Wystarczy pomóc nam udowodnić, że zamawianie jedzenia online nie jest jednoznaczne z zamawianiem pizzy.
W ramach zadania konkursowego należy:
Wejść na pyszne.pl i wybrać dnie, inne niż pizza, które Twoim zdaniem najlepiej nadaje się do zamawiania online i uzasadnić swój wybór!
– odpowiedzi prosimy umieszczać w komentarzach pod wpisem na blogu, lub pod postem na blogu pyszne.pl
– czas trwania konkursu: 6.08-17.08
– 19.08 ogloszenie wynikow na blogu pyszne.pl
– szczegółowy opis konkursu dostępny na blogu pyszne.pl

Zapraszam do wspólnej zabawy i życzę szczęścia 

Podobne przepisy

  • justyna b.
  • 17 sierpnia 2014
  Odpowiedz

  proponuje burgery 🙂 nie takie z popularnych sieciówek, ale z prawdziwą wołowiną, świeżymi warzywami i oryginalnymi dodatkami. To coś, czego zrobienie w domu kosztuje nas sporo czasu i powoduje bałagan. A tak możemy szybko cieszyć się pożywnym, co prawda może i kalorycznym przez wołowinę, ale za to zdrowym posiłkiem! Poznańskie “Pastwisko” oferuje pyszne kompozycje! Mnie najbardziej kusi mariaż Włoch i Ameryki – Burger Pesto z delikatną mozzarellą, aromatycznym pomidorem, wyrazistym pesto… Intrygująca jest tez Francja randkująca z Ameryką – Burger Camembert, a w nim wołowina z camembertem, rukola, karmelizowana cebula, truflowa oliwa… Brzmi pysznie, prosto a zarazem smaki są tak wyszukane! Idealne na szybki obiad ale wcale nie nudny!

  • Mag
  • 6 sierpnia 2014
  Odpowiedz

  Na pyszne.pl najlepiej zamówić sushi. Lokali z sushi jest stosunkowo niewiele, więc dzięki pyszne.pl nie trzeba jeździć na drugi koniec miasta, ani tracić czasu na poszukiwania najbliższego lokalu w internecie. Sushi jest bardzo zdrowe i smaczne i przy tym nie tuczy. A podczas dowozu z pewnością nie wystygnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Przepisy Joli
Close Cookmode